برگزاری پویش سپاس رهبرم از جانب جامعه پرستاری

برگزاری پویش سپاس رهبرم از جانب جامعه پرستاری

به گزارش پاراسول روابط عمومی سازمان نظام پرستاری از برگزاری «پویش سپاس رهبرم» به پاس قدردانی از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب و توجه دادن مسؤلان اجرایی برای رسیدگی به مطالبات پرستاران و تقویت جامعه پرستاری، اطلاع داد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان نظام پرستاری اعلام نمود: بیانات پرارزش حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در مراسم روز پرستار و تاکید باردیگر ایشان بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، استانداردسازی تعداد نیروی پرستار و توجه به امنیت شغلی پرستاران بارقه های امید را در دل پرستاران برای رسیدگی به مطالبات آنان روشن کرد.
حالا جامعه فهیم و قدرشناس پرستاری کشور با شرکت در «پویش سپاس رهبرم» که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به آدرس www.ino.ir قرار گرفته است، مراتب قدردانی خویش را از مقام معظم رهبری اعلام می کند.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، متن پویش سپاس رهبرم به این شرح است:
«بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع پرستاران بارقه های امید را در دل پرستاران زنده کرد. سخنانی که برای جامعه پرستاری بسیار پرارزش و نشان دهنده شناخت دقیق ایشان از مسائل پرستاران است.
رهبر انقلاب به درستی مطالبه اصلی پرستاران را «تقویت جامعه پرستاری» اعلام نمودند و فرمودند: قضیه کرونا نشان داد که اگر جامعه پرستاری تقویت نشود، در بزنگاه ها ضربه خواهیم خورد.
رهبر معظم انقلاب بار دیگر بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تاکید نمودند و فرمودند: اصرار دارم در این دولت، وزارت بهداشت مساله تعرفه گذاری را دنبال و اجرا نماید و در ادامه بر ضرورت استانداردسازی نسبت پرستار به تخت بیمارستانی و تأمین امنیت شغلی پرستاران اشاره کردند و فرمودند «نباید همچون کارگر فصلی» به پرستاران نگاه شود.
ما پرستاران و امضا کننده پویش «سپاس رهبرم» مواضع حکیمانه و دلسوزانه رهبر معظم انقلاب را در پشتیبانی از پرستاران و توجه دادن مسؤلان به خواسته های جامعه پرستاری، مایه افتخارخود می دانیم و از صمیم دل از ایشان سپاسگزاریم و از مسؤلان دولت و مجلس انقلابی می خواهیم، به وظیفه خود برای اجرای فرمایشات معظم له اقدام نمایند. در بودجه سال ۱۴۰۱ الزامات اجرای فرامین ایشان را در نظر بگیرند و بر خلاف گذشته اجازه غفلت و انحراف از فرمایشات رهبر انقلاب را ندهند.»1400/10/20
13:15:05
0.0 / 5
366
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است