نماینده خدابنده:

طبق معاهدات بین المللی، دارو و درمان نباید جزو تحریم ها قرار گیرد

طبق معاهدات بین المللی، دارو و درمان نباید جزو تحریم ها قرار گیرد

پاراسول: نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه طبق معاهدات بین المللی، دارو و درمان نباید جزو تحریم ها قرار گیرد، اظهار داشت: باید شرایطی فراهم گردد تا در تامین دارو با مشكل مواجه نشویم.احمد بیگدلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به موارد مطرح شده در ارتباط با كمبود دارو در كشور، اظهار نمود: یكی از مواردی كه باید به آن توجه كرد، این است كه بخش اعظمی از داروی مورد نیاز كشور در داخل تولید می گردد و برای دوری از مشكل باید كوشش كرد نیازها تا حد زیاد در داخل تامین گردد. همینطور باید نظارت ها را در این زمینه افزایش داد.

وی خاطرنشان كرد: عده ای هم با سوء استفاده از شرایط، فضایی را به وجود آورده اند كه دارو احتكار شود كه این امر به هیچ عنوان قابل قبول نیست و باید دقت لازم را در این رابطه داشته باشیم تا هیچ كس با مشكل كمبود دارو مواجه نشود.

نماینده مردم خدابنده در خانه ملت با تاكید بر اینكه همه مشكلات جامعه بطور قطع از كم كاری مسئولان نشات می گیرد، اضافه كرد: باید از قبل فكری برای این روزها از جانب مسئولان می شد تا در این شرایط با حجم مشكلات روبه رو نشویم و نباید همه مشكلات را بر گردن مردم انداخت.

وی افزود: البته به این نكته هم باید توجه داشت كه نمایندگان هم وظیفه نظارتی داشته و باید به این حوزه توجه لازم را داشته باشند، ولی متاسفانه مصوبات در خانه ملت زیاد بوده و نظارت ها ضعیف است و این ایراد را هم باید به خود بگیریم.

بیگدلی با اشاره به اینكه مدیران نباید پشت میز بنشینند، اظهار داشت: این چنین اقداماتی مشكل مردم را حل نمی كند و مسئولان باید وارد میدان شده و با همه امكانات برای رفع مشكل مردم كار كنند و باید تفكرات را تغییر دهیم تا شاهد حل مشكلات باشیم.


1397/06/14
13:35:57
5.0 / 5
3362
تگهای خبر: تولید , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است