تخفیف 85 درصدی هزینه های درمان ناباروری در گیلان

تخفیف 85 درصدی هزینه های درمان ناباروری در گیلان

به گزارش پاراسول معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی گیلان، از تخفیف 85 درصدی هزینه های درمان ناباروری زوجین در گیلان اطلاع داد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، اسماعیل نور صالحی، با بیان این خبر اظهار نمود: خدمات درمان ناباروری در مركز آموزشی درمانی الزهرا(س) رشت و موسسه مهر پویای گیلان (خصوصی) با تخفیف مصوب از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به زوج های نابارور عرضه می گردد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی گیلان، خاطرنشان كرد: خیلی از زوج های نابارور به علت مشكل مالی نمی توانند مبادرت به درمان كنند ولی دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت "حمایت مالی از زوجین نابارور" فرصت خوبی برای رفع مشكل این زوج ها برای فرزندآوری فراهم نموده است.
وی با اشاره به این كه در سال 96 یك هزار و 452 زوج و در 9 ماهه سال جاری 1081 زوج نابارور در دو مركز دولتی و خصوصی گیلان از مزایا و تسهیلات این طرح بهره مند شده اند، اظهار نمود: زوج های نابارور با استفاده از روش های درمانی میكرواینجكشن (ICSI)، تلقیح آزمایشگاهی (IVF )، انتقال جنین های فریز شده و تلقیح داخل رحمی (IUI) تا سقف 85 درصد از تخفیف برخوردار می شوند.
نور صالحی با بیان این كه برنامه فوق حمایت 85 درصدی هزینه های تشخیصی - درمانی ناباروری را پوشش می دهد، خاطرنشان كرد: زوج های نابارور به شرط داشتن ناباروری اولیه و سن زوجه كمتر از 42 سال می توانند یك مرتبه در سال از این طرح بهره مند شوند.

دبیر: آزیتا كریمی


1397/11/01
13:49:36
5.0 / 5
4319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است