رییس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت مطرح كرد

تمركز بر مدیریت روابط عمومی در بحران ها، حوادث و بلایا

تمركز بر مدیریت روابط عمومی در بحران ها، حوادث و بلایا

پاراسول: رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت بر ضرورت تحقق شبكه منسجم اطلاع رسانی در نظام سلامت تاكید نمود.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، دكتر كیانوش جهانپور در اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی سراسر كشور، سازمان های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، با اشاره به اینكه این اجلاس، با تمركز بر مدیریت روابط عمومی در بحران ها، برگزار شده است، اشاره كرد: با عنایت به وقوع رخدادها و بلایای اخیر مانند سیل و زلزله در بعضی استان های كشور، اجلاس سال ۹۸، با محوریت مدیریت اطلاع رسانی در بحران ها، حوادث و بلایا، برگزار می شود. در روز نخست این اجلاس، تلاش شده با برگزاری یك كارگاه آموزشی، مبحث مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی در بحران ها و حوادث، در حوزه سلامت مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.
وی ادامه داد: همچنین، روز دوم اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی سراسر كشور، سازمان های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، به موضوعاتی همچون تبادل نظر و تبیین اهداف، برنامه ها و راهكارهایی كه به منظور تحقق حداكثری اهداف برنامه عملیاتی حوزه روابط عمومی وزارت بهداشت در سال ۹۸ مشخص شده، اختصاص دارد. روز دوم اجلاس، میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی نیز خواهیم بود.
بنابر اعلام وبدا، جهانپور اشاره كرد: امیدواریم متعاقب این اجلاس، نشست های فصلی نیز با حضور مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی سراسر كشور، سازمان های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، بعنوان بدنه اصلی اطلاع رسانی در نظام سلامت، برگزار نماییم، برگزاری نشست های فصلی، منجر می شود تا به یك شبكه اطلاع رسانی منجسم در حوزه نظام سلامت دست یابیم. برقراری شبكه اطلاع رسانی در نظام سلامت، دیدگاه ها را به یكدیگر نزدیك كرده و ماهیت شبكه ای روابط عمومی های دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی را محقق كند.

رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت بیان كرد: در این اجلاس، همچنین، به مبحث آموزش مداوم، آموزش به صورت مجازی و آموزش از طریق دور نیز پرداخته خواهد شد، تا با تربیت مدیران و تقویت بنیه علمی و مهارتی روابط عمومی ها، به صورت آبشاری، این توانمندی ها را به بدنه روابط عمومی دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی و همین طور شبكه های بهداشت و درمان كشور، منتقل نماییم. در واقع، هدف غایی ما، تحقق یك شبكه منسجم اطلاع رسانی در نظام سلامت است.

گفتنی است، اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی سراسر كشور، سازمان های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، از امروز ۱۳ مرداد، شروع به كار كرده و تا روز دوشنبه ۱۴ مردادماه ۹۸، ادامه خواهد داشت. افتتاحیه این اجلاس، با سخنرانی دكتر كیانوش جهانپور، رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و دكتر محمداسماعیل اكبری، مشاور عالی وزیر بهداشت، شروع شد. در ادامه نیز، نشست آموزشی تخصصی مدیریت روابط عمومی ها در بحران با حضور اساتید این حوزه برگزار می گردد.
منبع:

1398/05/13
19:46:48
5.0 / 5
4302
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است