پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در كنگره بین المللی ژنتیك ایران

پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در كنگره بین المللی ژنتیك ایران

پاراسول: چهارمین كنگره بین المللی و شانزدهمین كنگره ملی ژنتیك ایران توسط انجمن علمی ژنتیك ایران در تاریخ 27 الی 29 فروردین 1399 در سالن اجلاس سران انجام می شود.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، محورهای این كنگره شامل تنظیم اپی ژنتیك بیان ژن، زیست شناسی مولكولی و كاربرد آن از پایه تا كلینیك، پزشكی مولكولی، تكثیر و تمایز سلول های بنیادی، بیماری های ژنتیكی، RNA های غیر كدشونده در بیماری و اومیكس تك سلولی است.
برنامه های علمی این كنگره شامل ژنتیك گیاهی، ژنتیك پزشكی، ژنتیك جانوری، ژنتیك میكروارگانیسم ها، زیست شناسی سلولی و مولكولی، پزشكی قانونی و ژنتیك باستانی، تحقیقات و درمان مبتنی بر سلول های بنیادی و بیوانفورماتیك است.
در چهارمین كنگره بین المللی و شانزدهمین كنگره بین المللی ایران، به منظور توسعه فرهنگ كارآفرینی در كشور، برای نخستین بار بخش ویژه ای از فضای كنگره به بحث تجاری سازی ایده و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان اختصاص یافته است؛ این بخش در سه برنامه فن بازار، نمایشگاه شركت های دانش بنیان و رویداد حل مساله معكوس طراحی شده و از الان مقدمات برگزاری آن كلید خورده است.
همین طور برگزاری رویداد كنگره مینیاتور، با محوریت حضور دانش آموزان و دبیران در حوزه ژنتیك، یكی از جذابیت های جدید رویداد پیش رو است.

منبع:

1398/06/30
20:12:15
5.0 / 5
4534
تگهای خبر: بیماری , پزشك , درمان , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است