نمكی در رودبار مطرح كرد

مشكلی در زمینه تأمین داروهای اساسی تا اختتام امسال نداریم

مشكلی در زمینه تأمین داروهای اساسی تا اختتام امسال نداریم

به گزارش پاراسول وزیر بهداشت و درمان با اشاره به وضعیت داروهای اساسی در كشور، اظهار داشت: با همكاری مسئولان وزارتخانه و هیئت دولت تا اختتام امسال مشكلی برای تأمین داروهای اساسی نداریم.به گزارش پاراسول به نقل از مهر، سعید نمكی عصر چهارشنبه در بدو ورود به استان گیلان از چندین مركز بهداشتی و درمانی شهرستان رودبار بازدید نمود.
وی در حاشیه این بازدیدها در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری طرح های كلان در حوزه بهداشت و درمان كشور، اظهار نمود: توسعه زیرساخت ها در مناطق محروم و كمتر توسعه یافته در مرحله دوم اجرای طرح تحول نظام سلامت در دستور كار وزارت بهداشت و درمان قرار دارد.
دكتر نمكی همین طور با اشاره به اینكه امسال طرح كنترل فشار خون اجرا شد، اظهار داشت: در این طرح اطلاعات خوبی از وضعیت این بیماری به دست آمد. علت دیالیز خیلی از بیماران كه هم اكنون دیالیز می شوند فشار خون بالا است.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت دارو در كشور، اضافه كرد: خوشبختانه با كمك مسئولان وزارتخانه و هیئت دولت تا اختتام امسال مشكلی در زمینه تأمین داروهای اساسی در كشور وجود نخواهد داشت.
وزیر بهداشت و درمان به وضعیت بیمارستان ولیعصر (عج) رودبار اشاره و از اختصاص یك دستگاه سی تی اسكن به این بیمارستان در این سفر آگاهی داد.
سعید نمكی همین طور از بیمارستان رستم آباد و ۳۱ خرداد منجیل بازدید نمود.


منبع:

1398/08/10
13:52:08
5.0 / 5
4026
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است