مطالعه جدید نشان می دهد؛

تأثیر افزایش شستشوی دست ها در فرودگاه ها بر كاهش انتشار كرونا

تأثیر افزایش شستشوی دست ها در فرودگاه ها بر كاهش انتشار كرونا

به گزارش پاراسول طبق نتایج مطالعه جدید، افزایش تعداد دفعات شستشوی دست ها توسط مسافران در فرودگاه ها می تواند ریسك اپیدمی احتمالی ویروس كرونا را ۲۴ تا ۶۹ درصد كم كند.به گزارش پاراسول به نقل از مهر، با شیوع ویروس مرگبار كرونا در چین و سایر نقاط دنیا، در مطالعه اخیر سفارش می كند اجرای اقدامات پیشگیرانه نظیر شستشوی مناسب دست ها در فرودگاه های جهان می تواند در جلوگیری از عفونت مؤثر باشد.
محققان دریافتند تشویق مسافران به افزایش تعداد دفعات شستشوی دست های شأن در فرودگاه ها باعث كاهش ریسك اپیدمی احتمالی ویروس كرونا ۲۴ تا ۶۹ درصد می شود.
همچنین محققان دریافتند انجام این شیوه پیشگیرانه شستشوی دست ها تنها در ۱۰ فرودگاه اصلی جهان ریسك بروز اپیدمی را تا ۳۷ درصد می كاهد.
به گفته محققان، ۱۰ فرودگاه اصلی شامل London Heathrow، Los Angeles International، John F. Kennedy، Charles de Gaulle، Dubai International، Frankfurt، Hong Kong International، Beijing Capital، San Francisco و Amsterdam Schiphol هستند.
محققان تاكید می كنند فرودگاه و هواپیما به علت یك محیط بسته و پرجمعیت به شدت عفونی هستند. ازاین رو ویروس ها به سرعت منتقل می شوند.

1398/11/29
14:54:13
5.0 / 5
3947
تگهای خبر: محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است