برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری پزشكان متقاضی حج ۹۹

برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری پزشكان متقاضی حج ۹۹

پاراسول: سرپرست مركز پزشكی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری پزشكان متقاضی حج99 در تهران آگاهی داد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، جمال الدین الوانی با بیان این مطلب اظهار داشت: استان تهران هفدهمین استان است كه مركز پزشكی حج و زیارت جمعیت هلال احمر مبادرت به برگزاری مصاحبه از پزشكانی در سامانه این مركز ثبت نام نموده اند، كرده است.
وی با اشاره به اینكه در تهران ۱۱۰ پزشك داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ مورد معاینه قرار گرفتهاند اشاره كرد: از این تعداد ۴۰ نفر زن و هفتاد نفر مرد بودند.
وی سپس با تاكید بر ادامه روند انجام مصاحبه از پزشكان متقاضی حج ۹۹ اضافه كرد: علاوه بر تهران، در ایام اخیر استان های البرز، قزوین، زنجان و سمنان نیز در تهران مورد مصاحبه قرار گرفتند.

الوانی با اشاره به اینكه تا كنون پزشكان متقاضی حج در ۲۱ استان كشور در آزمون مصاحبه حضوری شركت كرده اند اظهار داشت: بعد از انجام مصاحبه در استان های باقی مانده، پزشكان حائز امتیازات بیشتر انتخاب و معرفی می گردند.
به گزارش روابط عمومی مركز پزشكی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، وی اشاره كرد: تا كنون ۳۸۵ پزشك در ۲۱ استان كشور مورد مصاحبه قرار گرفته اند. یادآور می شود مرحله آزمون و مصاحبه حضوری پزشكان متقاضی حج۹۹ بمنظور انتخاب پزشكان عمومی، متخصص داخلی و طب اورژانس كه بعنوان پزشكان مجموعه در روزهای حج تمتع در كشور عربستان به زائران ایرانی خدمات درمانی ارائه كنند، صورت می گیرد.
منبع:

1398/12/06
15:40:01
5.0 / 5
4005
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است