استاندار مركزی:

روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است

روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است

به گزارش پاراسول مركزی استاندار مركزی اظهار داشت: روند بهبود بیماران در كمیجان شیب صعودی به خود گرفته است.


سیدعلی آقازاده در جریان سفر به شهرستان های خنداب، كمیجان و فراهان كه به منظور بررسی و بازدید میدانی از روند اقداماتی كه در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع كرونا در این شهرستان ها انجام شده است، اظهار نمود: خوشبختانه با هماهنگی و اقداماتی كه الان هم در بخش میلاجرد و هم در شهرستان كمیجان انجام شده است، شاهد پیشرفت خوبی در زمینه پیشگیری از بیماری كرونا بوده ایم و كارگاه های تولید ماسك هم الان توسط بسیجیان این حوزه در حال فعالیت و كمك رسانی در این خصوص هستند.

وی با اشاره به اینكه در مدت دو هفته گذشته بیشتر از 60 هزار ماسك استاندارد در كارگاه ها تولید شده است، اضافه كرد: این اقدام می تواند به مشكل كمبود ماسك در سطح استان و حتی كشور كمك شایانی كند. خوشبختانه در سایر نقاط استان هم از این قبیل كارگاه های تولید ماسك كه توسط بسیجیان استان اداره می شود، وجود دارد.

آقازاده اظهار داشت: در بیمارستان كمیجان و درمانگاه میلاجرد هم به همت كادر درمانی این شهرستان، روند بهبود بیماران شیب صعودی به خود گرفته است و تعداد زیادی از این افراد بعد از بهبودی و ترخیص از بیمارستان به منازل خود بازگشته اند.

استاندار مركزی با تاكید بر اینكه تا كنون هیچ مورد خاص وخیمی از این بیماری در شهرستان های كمیجان و خنداب گزارش نشده است، خاطرنشان كرد: این مهم نشان دهنده تلاش بی وقفه كادر درمان شهرستان و سایر نهادهای استان است و امیدواریم با تداوم این اقدامات بتوانیم هرچه سریع تر شاهد پیروزی بر این بیماری باشیم.
1399/01/18
23:12:20
5.0 / 5
2994
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است