نماینده سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران:

رمز موفقیت، قرار دادن سلامت در مركز امور است

رمز موفقیت، قرار دادن سلامت در مركز امور است

به گزارش پاراسول آذربایجان شرقی نماینده سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: رمز موفقیت، قرار دادن سلامت در مرکز امور است و بدون مشارکت مردم موفقیتی کسب نخواهد شد.سید جعفر حسین امروز در مراسم اختتامیه ارزیابی نهایی برنامه ی شهر سالم سهند در ارتباط اینترنتی اظهار نمود: مفتخر هستیم که برنامه های اجرا شده در حوزه شهر سالم تحت تاثیر شیوع کرونا قرار نگرفت و این مساله من را بیش از گذشته نسبت به این طرح متعهد کرده است.

وی افزود: سلامت مسئولیتی برای همه است و حتی در دوران کرونائی نیز شاهد مشارکت بین بخشی درباب برنامه شهر سالم بودیم.

وی اشاره کرد: نه فقط جامعه باید از ما خدمت کردم را مطالبه کند، بلکه باید در تصمیم گیری ها نیز مشارکت داشته باشد.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: بااینکه این برنامه تا حالا روند خوبی را طی کرده است اما این درجه از موفقیت ها شروع کار است و از این به بعد برای مردم ایران تعهد به وجود می آورد.

وی افزود: پیامی که این طرح به تصمیم گیران کشوری می رساند این است که در صورت قراردادن سلامت در مرکز تمام اقدامات به موفقیت خواهیم رسید و بدون مشارکت مردم موفقیتی کسب نخواهد شد.

به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، کارشناسان سازمان جهانی بهداشت پس از دو روز حضور در شهر جدید سهند و بازدید از امکانات بهداشت و درمان، آموزش، خدمات، شهری و... در مورد اعطای گواهی نامه کسب عنوان شهر سالم تصمیم گیری خواهند کرد.

منبع:

1400/03/04
09:13:01
0.0 / 5
493
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است