بابایی كارنامی تاكید كرد

لزوم نظارت کافی وزارتخانه های بهداشت و کار بر اجرای قانون بیمه درمان ناباروری

لزوم نظارت کافی وزارتخانه های بهداشت و کار بر اجرای قانون بیمه درمان ناباروری

به گزارش پاراسول نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پوشش بیمه برای درمان ناباروری هرچند دیر، اما اقدام لازمی بود و وزارتخانه های بهداشت و کار باید نظارت کافی برای اجرای این قانون در مراکز درمانی و بیمه ای را نیز داشته باشند.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «پوشش بیمه برای درمان ناباروری هرچند دیر، اما اقدام ضروری و لازمی بود.
وزارتخانه های بهداشت و کار باید علاوه بر تهیه استانداردها و دستورالعمل های لازم، نظارت کافی برای اجرای این قانون در مراکز درمانی و بیمه ای را نیز داشته باشند.»
بر طبق این گزارش، یکشنبه (۳۰ آبان ماه) انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، از تصویب نهایی قانون پوشش بیمه ای هزینه های درمان ناباروری آگاهی داد و اظهار داشت: «در هفته های اخیر مراحل نهایی تصویب بیمه درمان ناباروری انجام گرفت و امیدواریم خیلی از زوج های نابارور بتوانند از این بیمه استفاده کنند. البته بطور خاص ابلاغ می شود که چه بیمه هایی پوشش دهنده درمان ناباروری خواهند بود. ولی به هر حال تمام هزینه های ناباروری تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.»
منبع:

1400/09/01
22:55:45
0.0 / 5
93
تگهای خبر: آب , بهداشت , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است