وزیر بهداشت مطرح كرد؛

نقش پروژه های بهداشتی شیراز در افزایش دسترسی مردم به خدمات درمانی

نقش پروژه های بهداشتی شیراز در افزایش دسترسی مردم به خدمات درمانی

به گزارش پاراسول، وزیر بهداشت اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز طرح های عمرانی خوبی در جهت افزایش سرانه بهداشت در استان اجرا کرده و توانسته نقش مهمی در افزایش دسترسی مردم به خدمات داشته باشد.به گزارش پاراسول به نقل از مهر، بهرام عین اللهی ظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح ۴۶ طرح عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جمع خبرنگاران بیان نمود: دانشگاه علوم پزشکی شیراز طرح های عمرانی خوبی در جهت افزایش سرانه بهداشت در استان داشته و توانسته نقش ویژه ای در افزایش دسترسی مردم به خدمات درمانی داشته باشد.
وی افزود: ۶۶ طرح در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۳۵۷ میلیارد تومان در استان فارس راه اندازی شد که از این تعداد ۳۲ طرح در حوزه بهداشت است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: ۲۹ پروژه هفته دولت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه درمان است و هفت طرح هم در حوزه توسعه تجهیزات بهداشتی و درمانی است.
وی افزود: افتتاح بخش توموتراپی بیمارستان نمازی نقش ویژه ای در درمان سرطان داشته و می تواند عاملی برای افزایش خدمت رسانی به بیماران سرطانی باشد
عین اللهی ضمن اشاره به بازدید از بیمارستان های درحال ساخت استان فارس و مناطق محروم تصریح کرد: ۴۶ طرح محرومیت زدایی هم در شیراز با اعتباری بالغ بر ۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.


منبع:

1402/06/11
08:54:20
5.0 / 5
251
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است