معاون وزیر راه وشهرسازی مطرح كرد

ورود سرمایه و تجهیزات حلقه مفقوده بیمارستان سازی در ایران

ورود سرمایه و تجهیزات حلقه مفقوده بیمارستان سازی در ایران

پاراسول: معاون وزیر راه و شهرسازی معتقد است كه ورود سرمایه و تجهیزات حلقه مفقوده بیمارستان سازی در ایران است.محمدجعفر علیزاده در جمع خبرنگاران درمورد حمایت دولت از بخش خصوصی در زمینه بیمارستان سازی توضیح داد: واقعیت این است كه در شرایط خاصی هستیم و پیمانكاران و مشاوران باید بپذیرند كه آن دوران كه پول زیادی داشتیم و دائم پروژه جدید داشتیم بعید است تكرار شود. بخش خصوصی را تشویق می نماییم كه طرح جدید و نو ارائه نمایند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: هنگامی كه گفته می گردد نقدینگی بخش خصوصی از هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان عبور كرده است علامتی است كه متخصصان بدانند در بخش خصوصی مشكل نقدینگی وجود ندارد. مبحث اصلی جهت دادن به این نقدینگی ها است. متخصصان باید طرح های نو ارائه نمایند تا از وابستگی به دولت كاسته شود.
علیزاده در حاشیه نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی اظهار داشت: نمایشگاه فرصتی بود برای حضور كشورهای خارجی و برقراری ارتباط در زمینه بیمارستان سازی و سرمایه گذاری. زیرا ورود سرمایه و تجهیزات حلقه مفقوده بیمارستان سازی در ایران است. طی بازدیدی كه از غرفه ها داشتم متوجه شدم این نمایشگاه فرصتی را برای مذاكره با شركت ها از كشورهای مختلف مانند ایتالیا، كره جنوبی و قطر فراهم نموده است.

علیزاده با اشاره به اینكه نمایشگاه های تخصصی مخاطبین خاص خویش را دارد، اظهار نمود: از آنجایی كه من از اغلب غرفه ها بازدید كردم متوجه شدم خوشبختانه ارتباطات بوجود آمده و همه افراد و سازمان هایی كه در زمینه بیمارستان سازی فعالیت می نمایند، مانند ارتش و سپاه از این نمایشگاه بازدید داشتند.

وی با تاكید بر اینكه نمایشگاه بیمارستان سازی فرصت بی بدیلی برای مشاهده آخرین یافته هاست، اضافه كرد: در قسمت تجهیزات بیمارستانی نوآوری های خوبی صورت گرفته است كه در این نمایشگاه عرضه شد. همینطور در استفاده از استراكچرهای پیش ساخته در ساخت فضای بهداشتی گام های خوبی برداشته شده كه عرضه شده است. در قسمت معماری بیمارستان ها هم تغییرات خوبی انجام شده است كه قابل مشاهده می باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حضور كشورهای خارجی در نمایشگاه بیمارستان سازی خاطرنشان كرد: این نمایشگاه فرصتی بود برای حضور كشورهای خارجی و برقراری ارتباط در زمینه بیمارستان سازی و سرمایه گذاری. زیرا ورود سرمایه و تجهیزات حلقه مفقوده بیمارستان سازی در ایران است. طی بازدیدی كه از غرفه ها داشتم متوجه شدم این نمایشگاه فرصتی را برای مذاكره با شركت ها از كشورهای مختلف مانند ایتالیا، كره جنوبی و قطر فراهم نموده است.

علیزاده تصریح كرد: به نظر من برگزاری اینگونه نمایشگاه های خاص در رسیدن به اهداف خاص موفق بوده و برای طیف وسیعی از مهندسان فرصتی است كه آخرین یافته ها را مشاهده كنند.
1396/10/05
19:16:17
5.0 / 5
4540
تگهای خبر: بیمارستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است