به مدت ۲ ماه از سوی سازمان بیمه سلامت صورت می گیرد

دریافت آزمایشی اسناد مازاد هزینه ای بیمارستان های دولتی بدون رعایت سقف بودجه بیمه

دریافت آزمایشی اسناد مازاد هزینه ای بیمارستان های دولتی بدون رعایت سقف بودجه بیمه

پاراسول: مدیر كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: بر طبق دستور وزیر بهداشت، ادارات كل بیمه سلامت برای ۲ ماه اجازه دریافت اسناد مازاد بر بودجه یك دوازدهم را بدون رعایت سقف در بخش دولتی دارند.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، محمد هاشمی درمورد اخبار نقل شده از طرف وزیر بهداشت در خصوص برداشتن سقف بیمه ها برای ۲ ماه، اضافه كرد: وزیر محترم بهداشت بر مدیریت منابع و مصارف توسط دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور تاكید كرده و دستور داد با حفظ كمیت و كیفیت خدمات مطلوب به بیمه شدگان و ایجاد ساز و كارهای تشویقی برای اجرای برنامه های مرتبط همچون عملیاتی كردن راهنماهای بالینی، در ماه های مرداد و شهریور سال جاری ادارات كل استان ها اجازه دریافت اسناد مازاد بر بودجه یك دوازدهم را در بخش دولتی بدون رعایت سقف داشته باشند. در این مدت دانشگاه های علوم پزشكی مكلفند با استفاده از ساز و كارهای علمی نسبت به منطقی سازی هزینه ها اقدام نمایند.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی بیان كرد: البته پذیرش اسناد مذكور در ۴ ماهه اول سال ۹۸ فقط با رعایت سقف یك دوازدهم انجام می شود.
هاشمی گفت: همچنان رعایت بودجه مصوب برای سال ۹۸ مبتنی بر بند (ت) ماده ۷ قانون برنامه ششم توسعه مورد تاكید است.
منبع:

1398/05/05
14:07:14
5.0 / 5
4292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است