معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت مطرح كرد

رفع برخی مشكلات اعتباری پروژه های عمرانی وزارت بهداشت بزودی

رفع برخی مشكلات اعتباری پروژه های عمرانی وزارت بهداشت بزودی

پاراسول: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، برخی تغییر قیمت ها را علت وقفه در بعضی پروژه های عمرانی دانست و اظهار داشت: وزارت بهداشت تمام توان خودرا برای تكمیل طرح های مهم حوزه سلامت معطوف كرده است و بزودی بعضی از مشكلات اعتباری پروژه ها مرتفع خواهد شد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی؛ دكتر سیدكامل تقوی نژاد به همراه دكتر محمد آقاجانی - رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی با حضور در بیمارستان های امام حسین(ع) و شهدای تجریش دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی از روند تكمیل پروژه های عمرانی این دو مركز بازدید كرد.
دكتر تقوی نژاد تكمیل و تجهیز كلینیك ویژه بیمارستان امام حسین(ع) با ۳۶ تخت بستری را اولویت مهمی برای ارتقاء سطح خدمات درمانی در شرق تهران دانست.
وی در ادامه در پروژه بزرگ بیمارستان ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش حاضر شد و از بلوك های مختلف در حال ساخت این بیمارستان نیز بازدید كرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار داشت: تجهیز این مركز درمانی بزرگ و پروژه های عمرانی حوزه سلامت، افتخاری بزرگ برای حوزه سلامت در نظام جمهوری اسلامی است.
وی اذعان داشت: بیمارستان بزرگ ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش یكی از پروژه های مهم عمرانی حوزه سلامت شهر تهران در دوران بعد از انقلاب اسلامی است.
تقوی نژاد برخی تغییر قیمت ها را علت وقفه در بعضی پروژه های عمرانی دانست و اظهار داشت: وزارت بهداشت تمام توان خودرا برای تكمیل طرح های مهم حوزه سلامت معطوف كرده است و بزودی بعضی از مشكلات اعتباری پروژه ها مرتفع خواهد شد.
وی خطاب به مدیران پروژه بر اهمیت ایجاد تأسیسات شهری، پاركینگ و دیگر تسهیلات برای دسترسی و اقامت بیماران و همراهان آنها تاكید كرد.
تقوی نژاد همین طور از مشاركت بخش خصوصی در تكمیل پروژه های حوزه سلامت استقبال كرد و اظهار داشت: بزودی شاهد الگوی مناسب همكاری بخش عمومی و خصوصی در امتداد تسریع خدمت رسانی به مردم خواهیم بود.
وی همین طور از پرداخت برخی مطالبات پیمانكاران و پروژه ها با راهكارها و تدابیر جدید آگاهی داد.
دكتر آقاجانی - رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی نیز در حاشیه این بازدیدها به اهمیت پروژه های در حال ساخت در بیمارستان امام حسین(ع) و راه اندازی بیمارستان ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی در نقاط حساسی از پایتخت و با تمركز جمعیتی بالا در حال ارائه خدمت است.
آقاجانی اظهار داشت: بیمارستان امام حسین (ع) تنها بیمارستان جنرال شرق تهران است كه باوجود مراجعات بالا، مركز ارجاع شهرستان های شرقی و جنوبی استان تهران است.
وی خواهان حمایت حداكثری برای رشد خدمات درمانی در شرق تهران شد تا روند مطلوب تكمیل كلینیك ویژه این بیمارستان ادامه یابد و شهروندان شرق تهران شاهد بهره برداری از این كلینیك تا آخر سال جاری باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی راه اندازی بیمارستان مدرن ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش را یكی از پروژه های بزرگ حوزه سلامت در دانشگاه و در سطح كلانشهر تهران عنوان نمود كه با تكمیل آن، مراجعات بسیار زیاد از سطح پایتخت و دیگر استان های كشور در این مركز پاسخ داده خواهد شد.
به گفته آقاجانی، بیمارستان بزرگ شهدای تجریش ۷۴ درصد پیشرفت فیزیكی دارد كه با حمایت های ملی و استانی ظرفیت بهره برداری از این پروژه در سال ۹۸ وجود دارد.
در اختتام این بازدید ها دكتر تقوی نژاد دستورات مساعد برای پشتیبانی از این پرژه بزرگ حوزه سلامت و همین طور تكمیل كلینیك ویژه بیمارستان امام حسین(ع) را صادر كرد.
منبع:

1398/05/14
14:04:15
5.0 / 5
4188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است