دبیر ستاد حقوق بشر ایران تاكید كرد

آگهی به كشورهایی كه در مقابله با كرونا با ایران همكاری نمی كنند

آگهی به كشورهایی كه در مقابله با كرونا با ایران همكاری نمی كنند

به گزارش پاراسول دبیر ستاد حقوق بشر ایران اظهار داشت: كشورهایی كه با ایران در بحث كرونا همكاری نمی كنند بدانند عامل تولید آن خواهند بود و جامعه جهانی نباید نسبت به آن ساكت بماند.


به گزارش پاراسول به نقل از مهر، علی باقری، در برنامه تلویزیونی فرمول یك در مورد تحریم هایی كه توسط غربی ها به كشور وارد می شود، گفت: تحریم ها زورگویانه است و در آن شكی نیست و بسیاری از كشورهای اروپایی، آنرا اجرا می كنند و این امر به دارو هم رسیده است. وی خطاب به تروریسم ها اضافه كرد: چطور می بینید جمعیت ایران را و چطور این اقدامات غیرانسانی را انجام می دهید. باقری اظهار داشت: بعضی از كشورها بانی قطعنامه حقوق بشری در ایران می شوند و آن وقت همین كشور جلوی صادرات پانسمان بیماران ای بی به ایران را می گیرد. این تصمیم در مورد همه مردم ایران می شود و با مرام انسانی سازگار نیست. دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: اروپایی هایی كه ادعای حقوق بشر دارند باید در مورد اینكه در این مقطع كه درگیر كرونا هستیم دست به این اقدامات می زنند خجالت بكشند. كشورهایی كه با ایران همكاری نمی كنند در بحث كرونا، عامل تولید آن خواهند بود و جامعه جهانی باید نسبت به آن اقدام نماید و در مورد آن ساكت نباشد.

باقری بیان كرد: به مسئولان مدعی حقوق بشر نامه نوشته و تاكید كردم شما كه جلوی دارو در بحث مقابله با كرونا را می گیرید در انتقال این ویروس مسئول هستید. وی ادامه داد: هم دولت و هم سایر اركان نظام همه قوت خودرا به كار بسته و در این برهه حساس اگر مردم رهنمودهای لازم وزارت بهداشت را رعایت نمایند در این راه با وجود همت كادر پرستاری و پزشكی كه كار می كنند و با اتكا به توانمندی خود از پس مشكلات كرونا برمی آییم. دبیر ستاد حقوق بشر ایران اظهار داشت: موفقیت های ما هیچ چیزی از رذالت و پستی این كشورها كه دست روی دارو و تجهیزات پزشكی می گذارند، كم نمی نماید.


منبع:

1399/01/01
21:50:46
5.0 / 5
3108
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تولید , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است