مدیركل صداوسیمای قم:

برنامه های گسترده جهادی در مقابله با كرونا از قم آغاز شد

برنامه های گسترده جهادی در مقابله با كرونا از قم آغاز شد

به گزارش پاراسول قم مدیركل صداوسیمای استان قم بر پیشگامی قم در برنامه های جهادی در مورد مقابله با كرونا تاكید نمود.


آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه كشور از قرارگاه مردمی كریمه اهل بیت(ع) بازدید و در این مراسم با حجت الاسلام والمسلمین محمد لطفی نیاسر مدیركل صداوسیمای قم هم ملاقات و گفتگو كرد.
مدیركل صداوسیمای استان قم در این مراسم با اشاره به حضور خیرین و ایجاد قرارگاه مردمی و بسیج از قم اضافه كرد: مسائلی چون تغسیل و تدفین بیماران كرونایی از قم شكل گرفت و حضور طلاب و گروههای جهادی و مدافعان سلامت واقعا تلاشهای بی نظیری داشتند، مجموعه این تلاش ها كاری دشوار می باشد و در حوزه رسانه كار وسیعی به حساب می آید و باید به آن پرداخته شود.
لطفی نیاسر در این دیدار اطلاع رسانی را دارای نقشی مهم در ارتقای سطح آگاهی و آموزش برای جلوگیری از انتقال ویروس دانست و اضافه كرد: بیشتر از ۱۹ هزار دقیقه برنامه در صداو سیمای قم در چارچوب خبر، برنامه های رادیویی و تلویزیونی و فضای مجازی در مورد مقابله با كرونا تولید شد.
وی ادامه داد: همینطور برنامه های گسترده ای در سطح ملی و بین المللی تولید شده است و كوشیده ایم از همان بدو شناسایی ویروس در عرصه اطلاع رسانی، حضوری جدی داشته باشیم. در این قرارگاه فعالیتهای خوبی در حوزه رسانه، اطلاع رسانی، فرهنگی و پشتیبانی انجام می شود و از نیروهای رسانه ای در قرارگاه استفاده می شود كه به صورت حرفه ای به تولید برنامه می پردازند.
وی یادآورشد: خیلی از این تولیدات هم در شبكه های سراسر پخش می شود و در شبكه های ملی و بین المللی همچون الكوثر و العالم هم برنامه ساخته شده است و وضعیت قم را در مقابله با این بیماری تشریح كرده ایم. آموزش مردم و معرفی خدمات دولتی و فعالیتهای مجلس از راه رسانه انجام شد و كارهای جهادی مهمی را تبیین كرده و به پاسخگوئی به شبهات هم پرداخته ایم.
مدیركل صداوسیمای استان قم اظهاركرد: هیچ عرصه ای نیست كه رسانه حضور نداشته باشد و می توان خیلی از اقدامات در مساجد و یا توسط خیرین را معرفی نمود، بخصوص از راه برنامه ها می توان در مقابل بازی رسانه ای كشورهای غربی و آمریكا ایستاد. مردم می دانند كه نظام جمهوری اسلامی، عزمی جدی در نابودی كرونا ویروس در پیش گرفته است و ما در خیلی از عرصه های درمان و پیشگیری حرف برای گفتن داریم.1399/01/10
22:57:00
5.0 / 5
3063
تگهای خبر: آموزش , بیماری , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است