محرز مطرح كرد؛

برخی ماسك نزدن را نوعی قدرت نمایی می دانند

برخی ماسك نزدن را نوعی قدرت نمایی می دانند

عضو كمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با كرونا، اظهار داشت: هنوز هم می بیینم كه در خیابان ها عده ای ماسك نمی زنند و این اقدام خویش را نوعی قدرت نمایی می دانند.


به گزارش پاراسول به نقل از مهر، مینو محرز با اشاره به اینکه الان توقف یا کاهشی از میزان انتشار کرونا در کشور دیده نمی گردد و در حالت افزایش است، اظهار داشت: البته در اروپا هم چنین اتفاقی افتاده است، اما به اندازه کشور ما نیست. عضو کمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با کرونا اضافه کرد: اروپایی ها هم از نظر اخلاقی شبیه ما هستند و مشکلات اقتصادی زیادی در اثر کرونا به همه دنیا تحمیل شده است و از سویی اضطراب و نگرانی سبب می شود همه چیز را رها کنند و می گویند ما که همه چیز را از دست داده ایم پس رها می نماییم در حالیکه این کار را بدتر می کند.

محرز با تاکید بر اینکه ما باید همکاری نماییم تا بتوانیم چرخ اقتصاد را به آهستگی بچرخانیم، اظهار داشت: همه جا الان گرفتار صدمه شده است و باید مراقب باشیم. مردم باید اجتماعی باشند و «ما» باشند و نگویند «من». عضو کمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه هنوز واکسن درست نشده است اظهار داشت: همه جا روی تولید واکسن کرونا کار می کنند، اما تا واکسن به بازار ارائه شود چندین ماه طول می کشد. وی اظهار داشت: نیمکره جنوبی فصل زمستانش را گذراند و با همین ماسک توانستند جلوی تمام ویروس های دیگر آنفولانزا را هم بگیرند و همچنان شستن دست، ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی در دستور کار است.

1399/07/23
00:13:03
5.0 / 5
1266
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است