استاندار خبر داد

عاملان تیراندازی در هر مراسمی در كهگیلویه و بویراحمد شناسایی و دستگیر می شوند

عاملان تیراندازی در هر مراسمی در كهگیلویه و بویراحمد شناسایی و دستگیر می شوند

کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: عاملان تیراندازی در مراسم، همچون تشییع جنازه ها شناسایی و دستگیر می شوند.


حسین کلانتری روز شنبه۱۳ دی ماه در نشست ستاد کرونای استان، اضافه کرد: در هر مراسم خاکسپاری که تیراندازی صورت گیرد، باید شناسایی متخلف و دستگیری صورت گیرد.
وی با اشاره به تجمعات و تشییع جنازه ها، اشاره کرد: شهرداری یاسوج باید دیواره اطراف آرامستان یاسوج را هرچه سریع تر تکمیل کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اعلان اینکه باید دو شهرستان بویراحمد و کهگیلویه از وضعیت نارنجی بیرون رود، اشاره کرد: در این راستا تیم هایی با هدف مدیریت این مهم فعال شده و باید برمبنای هدفگذاری های مصوب اقدام گردد.
کلانتری با اشاره به اینکه در کنار هر نمونه مثبت شده باید ۱۵ تست در اطراف و زنجیره ارتباطی شخص گرفته شود، اشاره کرد: باید از ظرفیت رپید تست ها (تست سریع کرونا) به شکل مطلوبی استفاده گردد.
وی افزود: زحمات زیادی کشیده شده و مجموعه های مختلف نیز در حال تلاشند، اما باید با توان بیشتری اقدامات حمایتی مقابله با کرونا صورت گیرد. کرونا تمام نشده و برخی کشورهای اطراف با نوع جدید درگیر شدند.
به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سالگرد شهید سپهبد سلیمانی، بیان کرد: زندگی شهید سلیمانی تبلور تبعیت از قرآن و اهل بیت(ع) بود. شهید سلیمانی الگوی خودرا دوده قرار داد و خودرا به خدا سپرده بود و خداوند او را در دل ها جای داد.1399/10/13
23:27:58
0.0 / 5
1032
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است