ابتلای مجدد جوانان به كروناویروس وجود دارد

ابتلای مجدد جوانان به كروناویروس وجود دارد

نتایج یک بررسی نشان میدهد که ابتلای مجدد به کروناویروس در افراد جوانتر وجود دارد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، محققان برمبنای بررسی انجام گرفته هشدار دادند: آلوده شده به ویروس عامل بیماری کووید-۱۹ نمیتواند فرد را در مقابل ابتلای مجدد به بیماری مصون سازد.
پژوهشگران به بررسی اطلاعات مربوط به ۳۲۵۰ فرد جوان در فاصله ماههای مه تا اکتبر پرداختند. از میان آنان تست کروناویروس ۱۸۹ نفر قبل از این مثبت اعلام شده بود. در مدت زمان انجام مطالعه که شش هفته بود ۱۰ درصد از افرادی که کرونا مثبت بودند مجدد به این ویروس آلوده شدند.
پژوهشگران آمریکایی تاکید کردند: مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ و وجود آنتی بادی مانع از ابتلای مجدد فرد به این بیماری نمیشود.
همین طور پژوهشگران در بررسی روی این افراد متوجه شدند که آنان در هر دو بار مبتلاشدن به بیماری به یک نوع از کروناویروس آلوده شده و مواردی از مبتلاشدن به گونه های مشاهده شده در انگلیس، آفریقای جنوبی و برزیل گزارش نشده است.
به گزارش پاراسول به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، بگفته پژوهشگران تمامی افرادی که مجدد به کروناویروس آلوده شده اند علایم خفیفی از بیماری داشته اند. هیچ یک از آنان در بیمارستان بستری نشده اما مدت زمان وجود آلودگی و عفونت برابر بوده است.1399/11/17
13:51:33
0.0 / 5
995
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است