معاون فنی مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت اعلام كرد

برگزاری كنسرت ها فقط مجازی

برگزاری كنسرت ها فقط مجازی

به گزارش پاراسول معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه از این پس باید کنسرت ها به شکل مجازی برگزار شود، اظهار داشت: در مورد برگزاری کنسرتهای جزیره کیش مجوزی از جانب وزارت بهداشت صادر نشده است.


مهندس محسن فرهادی در گفتگو با ایسنا، درباره برگزاری کنسرتهای موسیقی در شرایط کرونایی، اظهار داشت: از روز سه شنبه (۲۸ بهمن ماه) کنسرت ها موظف می باشند به شکل آنلاین و اینترنتی به اجرای برنامه بپردازند. جلساتی میان وزارت بهداشت، وزارت ارشاد و وزارت کشور برگزار و قرار شد کلیه کنسرت ها همچون جشنواره موسیقی فجر به شکل الکترونیک و به صورت الکترونیک برگزار گردد.
وی ضمن اشاره به اینکه در مورد برگزاری کنسرتهای جزیره کیش مجوزی از جانب وزارت بهداشت صادر نشده است، اظهار نمود: در کیش اگر به رنگ آبی درآمده باشد تنها می تواند با ظرفیت حداکثر ۵۰ نفر و تأمین ۴ متر مربع برای هر نفر در یک سالن کنسرت برگزار گردد که ما برای این مورد هم مجوزی صادر نکرده ایم.
فرهادی افزود: فعالیتهای فرهنگی بر مبنای رنگ بندی ها و در رنگ آبی می توانند فعال باشند؛ البته منوط به حضور حداکثر ۵۰ نفر در یک سالن آن هم با تأمین ۴ مترمربع فضا برای هر نفر. در جزیره کیش متاسفانه عدم رعایت پروتکل زیادی رخ داده است که باعث برخورد جدی همکاران ما شده است.
وی با اشاره اینکه رصد بیماری کرونا دشوار می باشد، خاطرنشان کرد: اینکه بخواهیم بگوییم هر بیمار در کجا به کرونا مبتلا شده، دشوار می باشد. در واقع عدم رعایت پروتکل بهداشتی مساوی با تشدید احتمال مبتلا شدن به بیماری است.
منبع:

1399/11/29
14:09:22
0.0 / 5
916
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است