معاون فنی مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت:

برای سفرهای نوروزی هنوز موافقت نشده است

برای سفرهای نوروزی هنوز موافقت نشده است

به گزارش پاراسول معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فعلا موافقتی برای سفرهای نوروزی 1400، صورت نگرفته است، اظهار داشت: جزئیات تسهیل سفرهای نوروزی در ستاد ملی کرونا در دست بررسی می باشد و جزئیات آن روز شنبه (دوم اسفند) مشخص می شود.


مهندس محسن فرهادی در گفت و گو با ایسنا، درمورد اخبار انتشار یافته در خصوص اعلام موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا با سفرهای نوروزی ۱۴۰۰، اظهار داشت: موضوع به این شکل نبوده است که موافقتی صورت گرفته باشد بلکه مقرر است باتوجه به تعطیلات آخر سال و نوروز برخی سفرهای ضروری صورت گیرد.
وی اشاره کرد: پروتکلی با جزئیات دقیق برای این منظور تهیه شده است که البته هنوز به تصویب ستاد ملی کرونا نرسیده است. بدین سبب ممکنست جزئیات تغییراتی داشته باشد که روز شنبه (دوم اسفند) این تغییرات احتمالی هم در پروتکل ها اعمال می شود.
فرهادی افزود: اقدامی که صورت می گیرد تسهیل سفرهای ضروری نوروز است. ما قرار نیست تشخیص دهیم چه کسی سفر ضروری دارد بلکه چارچوب محدودیت ها را در پروتکل بهداشتی قید می نماییم. رنگبندی استانها در جزئیات سفرها مهمست.
وی ادامه داد: چند سناریوی متفاوت همچون کاهش محدودیت های کرونائی برای عید نوروز مطرح است که تصمیم گیری درمورد آنها با ستاد ملی است و یکی از آنها با نظارت وزارت بهداشت، وزارت کشور و نیروی انتظامی اجرائی می شود و جزئیات تسهیل سفرهای نوروزی در ستاد ملی کرونا در دست بررسی می باشد.
منبع:

1399/12/01
13:59:38
0.0 / 5
690
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است