رئیس جمعیت هلال احمر:

برای امدادرسانی در انفجار بیروت و زلزله سی سخت ركورد زدیم

برای امدادرسانی در انفجار بیروت و زلزله سی سخت ركورد زدیم

به گزارش پاراسول البرز رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: در زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد موفق شدیم در کمتر از یک ساعت تیم های امدادی را برای خدمات رسانی به منطقه  اعزام نماییم.کریم همتی روز سه شنبه پنجم اسفند در مراسم افتتاح اولین خط تولید قطعات ست دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در البرز، اظهار نمود: هلال احمر به دنبال تولید تجهیزات پزشکی با کیفیت و بدون نقص است تا بتواند در بازار رقابتی امروز حرفی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، وی با تکیه بر لزوم افزایش ظرفیت تولید تجهیزات پزشکی افزود: باید با تولیدات بیشتر سهم خودمان را در بازار افزایش دهیم که این امر در گرو ایده پردازی درست و سرمایه گذاری مناسب در این حوزه می باشد.

این مسئول ضمن اشاره به اینکه باید کاری نماییم که نام "سها" بهتر و بیشتر از قبل شناسانده شود، توضیح داد: بدون شک این امر با افزایش کمیت و کیفیت تولیدات این شرکت محقق می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه ما به دنبال انجام کارهای خاص در کشور هستیم و به هیچ وجه به امتیاز و سود مادی فکر نمی نماییم، اظهار داشت: هدف اصلی ما حل مشکلات مردم است که خوشبختانه در این راه گام های خوبی برداشته ایم.

این مسئول با اشاره به اینکه شرکت سها یکی از معدود شرکتهای دارویی کشور است که چرخه تولید و پخش را به صورت همزمان در اختیار دارد، توضیح داد: برای افزایش کارآیی این شرکت به دنبال تقویت بخش های تولید و توزیع محصولات درمانی این شرکت هستیم.

همتی با اشاره به اینکه همگرایی بهترین راه برای رسیدن به اهداف پیشبینی شده است، افزود: بدون شک ارتباط خوب میان معاونت درمان و سازمان تدارکات پزشکی می تواند به تحقق این هدف کند.

رئیس جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به اینکه سال جاری در حوزه امداد و نجات دو رکورد جدید کسب کردیم، اظهار داشت: در رکورد اول در حادثه انفجار بیروت، در کمتر از ۲۴ ساعت تیم امدادی به لبنان اعزام و بیمارستان صحرایی برپا کردیم.

این مسئول افزود: در زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد هم موفق شدیم در کمتر از یک ساعت تیم های امدادی را برای خدمات رسانی به منطقه اعزام نماییم.

در ادامه این مراسم رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر هم اظهار داشت: شاید از لحاظ اقتصادی کمتر کسی به فکر تولید محصولات دیالیز برای بیماران بیفتد، اما مفتخریم که با تولید ست دیالیز توانسته ایم وابستگی خود به خارج از کشور را کم نماییم.

علیرضا عسکری توضیح داد: با حمایت رئیس جمعیت هلال احمر دو اتفاق خوب تا آخر سال هم خواهد افتاد؛ وارد کردن دستگاه دیالیز و اضافه کردن محصولات جدید به سبد تولید سازمان تدارکات پزشکی که با این دو اتفاق خوب وابستگی مان به خارج از کشور کاهش خواهد یافت

منبع:

1399/12/05
13:59:34
0.0 / 5
749
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است