استاندار بوشهر:

كنترل ورودی ها شهرها با جدیت دنبال شود

كنترل ورودی ها شهرها با جدیت دنبال شود

به گزارش پاراسول بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: همچنان کنترل ورودی های استان و شهرها با جدیت از طرف نیروی انتظامی دنبال شود، چونکه اگر محدودیت های اعمال شده و پروتکل ها را رعایت نکنیم باید منتظر افزایش آمار فوتی ها باشیم.


عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا با تاکید بر کنترل و نظارت جدی مدیران دستگاه های اجرائی بر رعایت اجرای محدودیت ها اظهار نمود: شخص مدیر دستگاه مسئول حسن اجرای محدودیت های اعمال شده و باتوجه به اعمال محدودیت های جدید کارکنان ادارات، اگر یک مدیر، کارمندی را اجبار کند از شهرهای اطراف به محل کار خود در بوشهر بیاید، گزارش این تخلف را به استانداری ارائه کرده تا با مدیر متخلف برخورد شود.
وی با اعلان اینکه از رعایت اجرای محدودیت ها در استان رضایت ندارم، بیان کرد: اگر پروتکل ها و محدودیت های اعمال شده را به خوبی رعایت نکنیم با محدودیت های شدیدتری مواجه خواهیم شد.
مقام عالی دولت در استان بوشهر با اعلان اینکه در رابطه با سلامت مردم با کسی تعارف نداریم، افزود: همه دستگاه های اجرائی باید وظایف خود در ارتباط با مقابله با کرونا انجام دهند، فرمانداران موضوع کنترل و نظارت بر حسن اجرای محدودیت ها در شهرستان ها را با جدیت دنبال کنند.
گراوند با قدردانی از همراهی و همکاری نیروی انتظامی و سپاه در مقابله با کرونا اظهار داشت: همچنان کنترل ورودی های استان و شهرها با جدیت از طرف نیروی انتظامی دنبال شود، چونکه اگر محدودیت های اعمال شده و پروتکل ها را رعایت نکنیم باید منتظر افزایش آمار فوتی ها باشیم.
وی با قدردانی از تلاش دانشگاه علوم پزشکی برای واکسیناسیون کرونا بیان کرد: باتوجه به سهمیه جدید واکسن کرونا به استان، انتظار است واکسیناسیون گروه های اولویت دار، با سرعت و جدیت ادامه یابد.
منبع:

1400/01/30
20:31:55
0.0 / 5
1054
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است