در گفت و گو با پاراسول اعلام شد

دوز دوم واكسیناسیون كرونا تنها با دریافت پیامك

دوز دوم واكسیناسیون كرونا تنها با دریافت پیامك

رئیس شبکه بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به ادامه روند واکسیناسیون کرونا در گروه های سنی بالای 70 سال اشاره کرد: تمام افرادی که منتظر دریافت دُز اول یا دوم واکسن کرونا هستند، پیامک دریافت خواهند کرد؛ بدین سبب افراد قبل از دریافت پیامک به مراکز بهداشتی که کار تزریق واکسن را انجام می دهند، مراجعه نکنند.


دکتر جعفر صادق تبریزی در گفت و گو با ایسنا، درخصوص ادامه روند واکسیناسیون کرونا در گروه های سنی بالای ۷۰ سال، اظهار داشت: برای افرادی که بوسیله سامانه salamat.gov.ir مبادرت به ثبت نام کردند و در نوبت اول تزریق واکسن هستند و همین طور برای افرادی که منتظر دریافت دُز دوم واکسن هستند، پیامک ارسال می شود؛ بدین سبب قبل از دریافت پیامک به مراکز بهداشتی که کار تزریق واکسن را انجام می دهند، مراجعه نکنند.
وی با اشاره به تسهیل واردات واکسن کرونا، اظهار نمود: توزیع یک میلیون دُز واکسن وارداتی کرونا از روز گذشته شروع شده است و نیمی از آن روز گذشته و نیم دیگر آن امروز توزیع می شود و ان شاءلله طی روزهای آتی هم مقرر است یک میلیون دُز دیگر واکسن کرونا هم به کشور وارد شود. بدین سبب احیانا به زودی گروه سنی دیگری را برای دریافت واکسن اعلام نماییم ولی فعلا درحال تزریق واکسن به گروه سنی ۷۰ سال به بالا و لکه گیری افراد جامانده هستیم.
رئیس شبکه بهداشت وزارت بهداشت اشاره کرد: افرادی که در این مقطع مشمول دریافت واکسن هستند ( فقط ۷۰ سال به بالا) و ثبت نام نکردند به سایت salamat.gov.ir مراجعه نموده و مبادرت به ثبت نام کنند تا پیامک نوبت دهی واکسن برایشان ارسال شود. نوبت های گروه سنی بالای ۷۰ سال و افراد جامانده محفوظ است و با ثبت نام در سامانه می توانند واکسن دریافت نمایند.
وی ادامه داد: هر زمان که پارت بعدی واکسن در اختیارمان قرار گیرد گروه های سنی دیگر (۶۵ سال به بالا) هم وارد واکسیناسیون خواهند شد.
1400/03/30
13:49:20
0.0 / 5
378
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است