مقتدایی در نامه ای به جهانگیری:

هر چه سریعتر مطالبات کادر درمان پرداخت گردد

هر چه سریعتر مطالبات کادر درمان پرداخت گردد

به گزارش پاراسول نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواهان پرداخت حداقل قسمتی از مطالبات پرسنل و کادر درمان در چارچوب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر جهانگیری
معاون اول محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام؛
همانگونه که مستحضرید استان اصفهان از نظر شیوع بیماری (کووید ۱۹) در وضعیت اخطار قرار دارد. همینطور خستگی مفرط پرسنل و کادر درمانی مشهود بوده و ایشان آخرین خط دفاعی در مقابل انتشار کرونا هستند که در صورت صدمه در این مقطع خسارات جبران ناپذیری وارد خواهد شد.
باستحضار می رساند این عزیزان مطالبات گوناگونی در مورد کارانه خود دارند که نیاز است با قید فوریت برای تأمین امنیت و ادامه فعالیت آنان دستور فرمائید، حداقل قسمتی از مطالباتشان در چارچوب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت به حساب آنان واریز و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مورد حمایت قرار گیرند.
لازم به ذکر است عدم توجه ویژه، خسارت ها و احیاناً اعتراضاتی را در آینده نزدیک به دنبال خواهد داشت که تدبیر امروز جنابعالی مورد توقع و انتظار است. مزید امتنان است دستور فرمایید اینجانب را هم از نتیجه اقدامات انجام شده، آگاه نمایند.
از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید.»
منبع:

1400/05/10
13:15:42
0.0 / 5
461
تگهای خبر: آموزش , امنیت , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است