وزیر بهداشت اعلام كرد

فعالیت مراکز واکسیناسیون تا ساعت 20

فعالیت مراکز واکسیناسیون تا ساعت 20

به گزارش پاراسول وزیر بهداشت با اعلان اینکه مردم بامداد خیلی زود و پیش از بازگشایی مراکز واکسیناسیون به پایگاه ها مراجعه نکنند؛ اظهار داشت: ساعات کار این مراکز باید تا ساعت 20 ادامه داشته باشد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت قبل از ظهر امروز بصورت سرزده با حضور در مراکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی کردستان و پارک ترافیک امیرآباد تهران، از روند واکسیناسیون در این مراکز بازدید کرد.
دکتر بهرام عین اللهی در بازدید از مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی کردستان در بزرگراه کردستان تهران اظهار داشت: مردم بامداد خیلی زود و پیش از بازگشایی مراکز واکسیناسیون به این پایگاه ها مراجعه نکنند؛ چون ساعات کار این مراکز باید تا ساعت ۲۰ ادامه داشته باشد.

وی اشاره کرد: برخورد پرسنل مراکز واکسیناسیون با مراجعین حتما باید با احترام باشد و مردم تکریم شوند؛ چونکه ما موظف به خدمتگزاری همراه با حسن خلق به مردم هستیم.

وزیر بهداشت اشاره کرد: برای واکسیناسیون تهران برنامه ویژه ای داریم که هم تیم های واکسیناتور و هم مراکز واکسیناسیون باید افزایش پیدا کند. البته از روزهای گذشته تیم های بازرسی وزارت بهداشت از مراکز واکسیناسیون بازدید می کنند.

بنابر اعلام وبدا، وی همین طور در بازدید از مرکز واکسیناسیون پارک ترافیک واقع در خیابان امیرآباد و گفتگو با مردم، ضمن ناکافی دانستن نیروهای این مرکز و سه تیم واکسیناتور فعال، اظهار داشت: تیم های واکسیناتور حتما باید افزایش یابند تا معطلی مردم برای تزریق واکسیناسیون وجود نداشته باشد و کار تزریق واکسن در کوتاه ترین زمان با حفظ عزت و احترام مردم صورت گیرد.
عین اللهی با اعلان اینکه اعلام سن برای تزریق واکسن جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت است، اضافه کرد: بازدیدهای سرزده بنده و تیم های بازرسی وزارت بهداشت از مراکز واکسیناسیون ادامه خواهد داشت.
منبع:

1400/06/20
21:06:46
0.0 / 5
548
تگهای خبر: آب , بهداشت , فعالیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است