رئیسی در جلسه روسای كمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با كرونا:

شتاب مضاعف در روند واکسیناسیون گروه های مختلف شغلی ضروریست

شتاب مضاعف در روند واکسیناسیون گروه های مختلف شغلی ضروریست

رئیس جمهور در نشست کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تأمین واکسن و انجام واکسیناسیون، ایجاد شتاب مضاعف در روند واکسیناسیون گروه های مختلف شغلی را مورد تاکید قرار داد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی روز پنج شنبه بعد از دریافت گزارش کمیته های تخصصی ستاد مقابله با کرونا در مورد اقدامات انجام شده در زمینه روند واکسیناسیون و مهار بیماری در کشور ضمن اشاره به اهمیت توجه به بیماریابی با اجرای کامل طرح پایش شهید سلیمانی، اظهار داشت: تقویت فرآیند درمان سرپایی و آموزش همگانی برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اعلام هشدارهای بموقع و لازم، در کنترل بیماری تأثیر فراوانی دارد.
رییس جمهور تصریح کرد: نظارت بر اجرای دقیق پروتکلهای بهداشتی و اعمال قانون و توجه به رعایت موارد بهداشتی در تمام مبادی ورودی کشور برای اتباع همه کشورها ضروریست.
رییسی همینطور بر تهیه نسخه جامع پیشبینی های پیشگیرانه برای مواجهه با موج های احتمالی آینده و گونه های جدید کرونا با تعیین وظایف همه دستگاه ها تصریح کرد.
رییسی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی دقیق و بموقع درباره تصمیمات اتخاذ شده برای بازگشایی مدارس باید مورد توجه ویژه مسئولین ذیربط قرار بگیرد.
در این جلسه پیشنهادات ناظر به کاهش محدودیت ها و جایگزین نمودن محدودیت های هوشمند به جای تعطیلات برای گروه های مختلف شغلی مطرح و مقرر شد این پیشنهادات در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی شود.
منبع:

1400/07/01
23:25:12
0.0 / 5
189
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است