وزیر بهداشت خبر داد؛

اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل زیرساخت های سلامت استان اصفهان

اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل زیرساخت های سلامت استان اصفهان

به گزارش پاراسول اصفهان _ وزیر بهداشت اظهار داشت: اعتبارات ویژه ای برای تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی و تقویت شبکه بهداشت استان اصفهان در نظر گرفته شده است.به گزارش پاراسول به نقل از مهر، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که جریان سفر هیئت دولت به استان اصفهان عصر روز پنجشنبه بعنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در جلسه شورای اداری شهرستان بوئین میاندشت شرکت کرده بود، عنوان کرد: برای حل مشکلات، باید همه تلاش و کمک نماییم تا شاخصهای موجود بهبود پیدا کند.
وی ضمن قدردانی از مردم بوئین میاندشت، افزود: مسائل و مشکلات این شهرستان را در جلسه شورای اداری استان اصفهان مطرح و آنها را به دستگاههای اجرایی مربوطه اعلام می نماییم. از مرکز جامع سلامت روستای معصوم آباد این شهرستان بازدید کردیم که ظرفیت و نیروهای بسیار خوبی داشت و امیدواریم کمبودهای بهداشتی و درمانی بوئین میاندشت برطرف شود.
عین اللهی همینطور ضمن اشاره به گستردگی استان اصفهان و پایین بودن تعداد تخت های بیمارستانی در این استان نسبت به میانگین کشوری اضافه کرد: اعتبارات ویژه ای برای تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی و تقویت نظام شبکه بهداشت استان اصفهان در نظر گرفته شده است.


منبع:

1401/03/27
13:44:42
0.0 / 5
127
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , بیمارستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است