رئیس دانشگاه علوم پزشكی اهواز خبر داد؛

درخواست تشکیل جلسه فوری برای آلودگی هوا در خوزستان

درخواست تشکیل جلسه فوری برای آلودگی هوا در خوزستان

به گزارش پاراسول، رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اظهار داشت: در پی اعلام وضعیت اضطراری آلودگی هوا در اهواز و چند شهر خوزستان، رییس مرکز بهداشت استان درخواست جلسه فوری کرد.به گزارش پاراسول به نقل از مهر، محمدحسین سرمست پس از ظهر امروز شنبه در گفتگویی رسانه ای بیان کرد: در پی اعلام وضعیت اضطراری آلودگی هوا در اهواز و چند شهر استان خوزستان، معاون بهداشت و رییس مرکز بهداشت استان درخواست جلسه فوری کرد.
وی افزود: مجموعه بهداشت خوزستان در کنار سایر اعضای کارگروه که مجموعه عمرانی استانداری و محیط زیست هستند، پیگیر بهبود شرایط فعلی و اتخاذ تصمیمات لازم درباب آلودگی هوای اهواز و شهرهای خوزستان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به مسئولیت بهداشت خوزستان در قبال مردم اظهار داشت: آن چه مربوط به بهداشت خوزستان است، تقاضای تشکیل جلسه در پی اعلام وضعیت اضطراری، سفارش به مردم استان و شهر اهواز است که از با اهمیت ترین آنها می توان به کاهش کارهای غیر ضروری و ورزشی، ماندن در محیط خانه و قرار نگرفتن طولانی مدت در محیط آلوده اشاره نمود.
وی بیان کرد: کسانی که بیماری زمینه ای دارند با قرار گرفتن در معرض این آلودگی، بیماری آنها تشدید می شود و کسانی که بیماری زمینه ای ندارند احتمال ابتلای آنها در دراز مدت بر اثر این آلاینده ها به بیماریهای مختلف وجود دارد.


منبع:

1402/08/23
12:30:41
5.0 / 5
304
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است