مدیركل تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت خبر داد

تجاری و صنعتی سازی تجهیزات پزشكی طی چند سال آینده

تجاری و صنعتی سازی تجهیزات پزشكی طی چند سال آینده

پاراسول: مشاور وزیر و مدیركل تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت اظهار داشت: پس از ابلاغ سیاست های كشور در حوزه اقتصاد مقاومتی، با حجم زیادی از سرمایه گذاری در حوزه تولید تجهیزات پزشكی در كشور روبرو هستیم.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، دكتر رضا مسائلی اظهار نمود: هم اكنون حدود 400 گونه تجهیزات پزشكی با كلاس خطر C و D (با عمق تكنولوژی بسیار بالا و پیچیده) در دستور كار ممیزی وزارت بهداشت قرار دارد و تولید كنندگان این كالاها كه عموما شركت های دانش بنیان هستند، درخواست ممیزی محصولات خویش را عرضه داده اند كه با تراكم سنگین ارزیابی این محصولات روبرو هستیم.

وی خاطرنشان كرد: در چند سال آینده، شاهد تجاری و صنعتی سازی تجهیزات پزشكی ایران خواهیم بود و امیدواریم كه تولید این محصولات بتواند علاوه بر تامین نیازهای مراكز بهداشتی و درمانی، سهم تولید ناخالص ملی را افزایش دهد.

بر اساس گزارش سایت وبدا، مشاور وزیر و مدیركل تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت خاطرنشان كرد: با پیشرفت های عظیم تجهیزات پزشكی ایران، در سالهای آینده شاهد حضور تولید كنندگان ایرانی در نمایشگاه های بین المللی و معتبر جهان و افزایش سهم آنها در بازارهای جهانی خواهیم بود و وزارت بهداشت هم موظف است كه زیرساخت های توسعه صادرات محصولات ایرانی را فراهم كند.1397/01/03
12:00:05
5.0 / 5
4585
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است