قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان ها:

بسته خدمات درمانی روستاییان و مناطق محروم كاهش نمی یابد

بسته خدمات درمانی روستاییان و مناطق محروم كاهش نمی یابد

پاراسول: قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان ها اظهار داشت: بودجه سازمان بیمه سلامت پیش از آغاز طرح تحول سلامت 45 هزار میلیارد ریال بود كه این رقم بعد از اجرای طرح به بیش از سه برابر و رقم140 هزار میلیارد ریال رسید.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، عزت اله گل علیزاده اظهار نمود: هم اكنون 42 میلیون نفر از جمعیت كشور زیرپوشش سازمان بیمه سلامت هستند كه با این میزان افزایش، 11 میلیون نفر به صورت مجانی تحت پوشش قرار گرفته و تعرفه های پرداختی به پزشكان مقیم در بیمارستان ها افزایش پیدا كرد.

وی خاطرنشان كرد: ارتقاء كیفیت خدمات در كنار مدیریت منابع و مصارف همچون اهداف مهم و استراتژیك سازمان بیمه سلامت است كه باید بر اجرای صحیح آن تصریح كرد تا بتوان بیمه درمانی را بخصوص در مناطق و روستایی كشور ادامه داد.

قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان ها تصریح كرد: دولت بنا ندارد سطح و بسته خدمات درمانی را برای روستاییان و مناطق محروم كشور با وجود مشكلات مالی كم كند. چون این خدمات تعطیل بردار یا كم شدنی نیستند.

گل علیزاده اضافه كرد: اهداف و برنامه های بیمه سلامت باید به گونه ای صورت گیرد كه آسیبی از نظر كیفیت و كمیت به بیمه شدگان وارد نشود. دانشگاه های علوم پزشكی، جامعه پزشكی و سازمان های نظام پزشكی و انجمن های علمی، می توانند در تدوین پروتكل های درمانی با سازمان بیمه سلامت در جهت مدیریت بهینه هزینه مشاركت نمایند.1397/01/24
14:55:15
5.0 / 5
5351
تگهای خبر: پزشك , خدمات , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است