افتتاح بیشتر از ۱۳۰۰ پروژه حوزه سلامت در دهه فجر ۹۷

افتتاح بیشتر از ۱۳۰۰ پروژه حوزه سلامت در دهه فجر ۹۷

به گزارش پاراسول همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیشتر از ۱۳۰۰ پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی، كمك آموزشی، ورزشی و رفاهی در طول دهه فجر در دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشكی كشور افتتاح می شود.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، در طول دهه مبارك فجر، حدود ۲۱ هزار متر مربع پروژه در حوزه بهداشت، ۲۷ هزار متر مربع پروژه در حوزه درمان و ۹۰ هزار متر مربع فضای آموزشی، كمك آموزشی، ورزشی و رفاهی به فضاهای حوزه سلامت افزوده می شود.

بنابر اعلام وبدا، در این مدت، ۳۷۵ باب خانه بهداشت، ۳۰۸ باب پایگاه سلامت، ۹۸ باب مركز جامع خدمات سلامت، ۱۷ مركز اورژانس پیش بیمارستانی، ۲۰ بخش اورژانس بیمارستانی، ۵۰ پایگاه اورژانس جاده ای و ۷ پایگاه اورژانس هوایی، ۲۹ آزمایشگاه، ۹۶ طرح تكمیل و تجهیز بخش های بیمارستانی، ۵ پروژه طرح توسعه تخت های بیمارستانی عادی با ظرفیت ۱۶۷ تخت و ۶ پروژه طرح توسعه تخت های مراقبت های ویژه با ظرفیت ۱۱۳ تخت افتتاح می گردد.

افتتاح ۱۱ مورد تكمیل و تجهیز ساختمان اداری بیمارستانی، ۱۷۶ باب پانسیون پزشكان، ۲۰ ساختمان دانشگاه و دانشكده، ۳۵ مورد تكمیل و تجهیز ساختمان دانشگاه و دانشكده و ۳۷ كلینیك ویژه تخصصی و فوق تخصصی هم بخش دیگری از این ۱۳۰۰ پروژه است.

همینطور در طول دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی ۶ بیمارستان در سراسر كشور با ظرفیت ۸۶۵ تخت بیمارستانی به بهره برداری می رسد و برای عرضه خدمات، در اختیار مردم قرار می گیرد.1397/11/20
22:01:49
5.0 / 5
4274
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است