ماجرای كتك كاری مادر آبستن در ورامین چه بود؟

ماجرای كتك كاری مادر آبستن در ورامین چه بود؟

به گزارش پاراسول در صورتی كه گفته می شد مادر حاملگی به دلیل نارضایتی از نحوه عمل زایمان او با پزشك بیمارستان شهید مفتح ورامین درگیر شده و كتك خورده، رئیس بیمارستان ضمن شرح ماجرا، این مورد را تكذیب و توضیحاتی ارائه نمود.


هفته گذشته در فضای مجازی شایع شده بود كه مادربارداری در حین زایمان در زایشگاه بیمارستان شهید مفتح كتك خورده است و در عین حال گزارش شده بود، كادر پزشكی بیمارستان به دنبال رجوع دیر مادر آبستن و احتمال خفه شدن نوزاد در شكم مادر، تصمیم گرفتند كه به جای عمل طبیعی، سزارین انجام دهند تا جان مادر و نوزاد حفظ شود اما ظاهرا با مخالف مادر روبرو شده و در نهایت با پادرمیانی پدر كودك این مورد ختم به خیر می شود و نوزاد به شیوه سزارین به دنیا آمده و مادر و فرزند الان در سلامت كامل هستند.
چوبان، رئیس بیمارستان شهید مفتح درباره شایعه آزار و اذیت مادر آبستن هنگام زایمان كه در زایشگاه بیمارستان شهید مفتح رخ داده، توضیح داد: در مورد زایمان زن حاملگی كه در هفته گذشته در سطح شهرستان حاشیه ساز شده، باید اظهار داشت كه به علت اینكه زایمان به صورت طبیعی برای مادر آبستن امكان پذیر نبود، پیشنهاد زایمان سزارین به مادر نوزاد داده شد كه با مقاومت شدید مادر مواجه گردید و پس از مدتی تیم پزشكی بیمارستان، از پدر نوزاد كمك گرفت و در نهایت پروسه زایمان به صورت سزارین انجام شد؛ اگر این عمل به صورت سزارین انجام نمی شد هر دو جان می دادند.
رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین با تاكید بر اینكه اتفاق كتك كاری و ضربه زدن به مادر اصلاً حقیقت ندارد، تصریح كرد: با شایع شدن مبحث كتك كاری مادر آبستن در فضای مجازی، سریع تیم بیمارستان، این مسئله را پیگیری كرد و باید تاكید شود كه از ورود تا خروج این خانواده، هیچ گونه بی احترامی و یا كتك كاری وجود نداشته است و این مسئله كاملا تكذیب می شود.
وی خاطرنشان كرد: ماهانه در زایشگاه بیمارستان شهید مفتح، بیشتر از ۱۵۰ مادر آبستن پذیرش می شود و خوشبختانه در ۲ سال اخیر مرگ مادر و فرزند در بیمارستان شهید مفتح شهرستان ورامین وجود نداشته است.
وی تصریح كرد: حال مادر آبستن برای بیمارستان خیلی اهمیت دارد و اگر برای نوزاد و مادر خطر جانی وجود داشته باشد، تیم بزرگ پزشكی مداخله می كند.
چوبان خاطرنشان كرد: بیشتر از ۵۰ درصد از رجوع كنندگان ما به زایشگاه این بیمارستان، اتباع خارجی هستند كه بیشتر مواقع جزء مادران پرخطر در زایمان بوده اند؛ از آغاز سال ۹۷ تا الان بیشتر از ۵۰۰ میلیون تومان برای همین مادران پرخطر هزینه شده و تخفیفات لازم به آنها داده شده است.1397/12/04
14:22:19
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: آب , بیمارستان , پزشك , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است