از سوی سازمان نظام پزشكی؛

رویداد كارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی وآزمایشگاهی

رویداد كارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی وآزمایشگاهی

به گزارش پاراسول دومین رویداد كارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی وآزمایشگاهی به همت معاونت آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشكی و با هدف گسترش زیست بوم كارآفرینی و نوآفرینی با تمركز بر حوزه تجهیزات پزشكی، دندان پزشكی و آزمایشگاهی ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا سلیمی، معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشكی در مورد اهداف برگزاری این رویداد كارآفرینی اظهار داشت: این رویداد با هدف ایجاد مشاركت اجتماعی در جهت تولید و ارتقای زیست بوم سلامت، توانمندسازی نظام بهداشت، درمان، سلامت و همینطور جذب افراد مستعد پیشرفت در زمینه ایده پردازی و كارآفرینی برگزار می گردد.
وی ادامه داد: از تمام گروه های كسب و كار نوپا، تیم های توانمندی كه دارای ایده، طرح و یا محصول اولیه در زمینه تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی و آزمایشگاهی هستند؛ دعوت می شود در این رویداد شركت كرده و نسبت به عرضه ایده، طرح كسب و كار یا محصول خود به داوران اقدام نمایند.
وی با اشاره به این كه شتاب دهنده تخصصی سكو بعنوان مجری و برگزار كننده این رویداد انتخاب شده است تا از زمان ثبت نام تیم ها نسبت به عرضه خدمات مشاوره ای به آنها اقدام كند؛ خاطرنشان كرد: رویداد كارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی وآزمایشگاهی با همكاری دستگاه ها و سازمان های مسئول در بستر تكنولوژی های جدید، در حوزه تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی و آزمایشگاهی در ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریق برگزار می گردد.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشكی، سلیمی تصریح كرد: علاقه مندان به شركت در رویداد كارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی و آزمایشگاهی می توانند ایده های كسب و كار یا محصولات اولیه خویش را در دسته های گجت های پوشیدنی، تجهیزات زیبایی، تجهیزات مراقبت خانگی، تجهیزات خود مراقبتی، تجهیزات، لوازم و مواد یك بار مصرف با محورهای پایش، كنترل، كاهش یا تسكین درد بیمار، بهداشت، مراقبت، كنترل و درمان، بارداری، فرزند پروری و سالمندی شركت دهند.
معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشكی یاد آور شد: شركت كنندگان در این رویداد در صورت كسب امتیازات لازم و انتخاب بعنوان تیم برتر می توانند از تسهیلات شتابدهی، جوایز نقدی و حمایت های مادی و معنوی صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشكی و تعدادی از حامیان این رویداد برخوردار شوند. همینطور علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از اخبار به نشانی www.SakooAccelerator.com رجوع كنند.1398/09/24
22:36:57
5.0 / 5
4410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است