راه اندازی ۳ سامانه جدید در وبسایت معاونت پرستاری وزارت بهداشت برای مدیریت كرونا

راه اندازی ۳ سامانه جدید در وبسایت معاونت پرستاری وزارت بهداشت برای مدیریت كرونا

به گزارش پاراسول در جهت مدیریت بهتر كروناویروس در حوزه پرستاری، ۳ سامانه جدید تحت عنوان، سامانه ثبت نام داوطلبان در مدیریت و كنترل كرونا ویروس، سامانه ثبت نام آموزش و مشاوره جهت سامانه ۴۰۳۰ و همچنین، سامانه ارتباط مستقیم پرستاران با معاون پرستاری، در وبسایت معاونت پرستاری وزارت بهداشت، افتتاح شد.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، سامانه ثبت نام پرستاران داوطلب در مراكز ریفرال كرونا ویروس و سامانه ثبت نام اعضای هیات علمی پرستاری و دانشجویان تحصیلات تكمیلی جهت مشاوره و آموزش مقابله با همه گیری كرونا در سامانه ۴۰۳۰ بر روی سایت معاونت پرستاری افتتاح شد. لذا، با عنایت به شیوع بیماری كرونا ویروس و لزوم مقابله با آن و همینطور كمبود كادر پرستاری در بیمارستان های ریفرال سامانه ثبت نام افراد داوطلب خدمت گروه پرستاری (پرستاری، هوشبری، اتاق عمل، بهیار و كمك بهیار/ كمك پرستار) بر روی سایت معاونت پرستاری به نشانی http: //dn.behdasht.gov.ir بوجود آمده و افراد داوطلب می توانند از این بستر نسبت به اعلام داوطلبی خود اقدام نمایند.
همچنین، به منظور استفاده از توان علمی اعضای هیات علمی پرستاری و دانشجویان تحصیلات تكمیلی پرستاری در مقابله با همه گیری كروناویروس، سامانه دیگری بر روی سایت معاونت پرستاری بوجود آمده است و افراد داوطلب می توانند به منظور عرضه خدمات مشاوره ای و آموزشی در سامانه ۴۰۳۰ در بستر ایجاد شده، اعلام آمادگی و ثبت نام كنند.
گفتنی است، به منظور عرضه مسائل و مشكلات حوزه پرستاری در ارتباط با كروناویروس، به صورت مستقیم با معاون پرستاری هم بستر جدیدی روی سایت معاونت پرستاری، بوجود آمده است.
منبع:

1398/12/11
20:57:42
5.0 / 5
3490
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است