مقابله با رفتارهای غیراجتماعی با هدف بهبود بهداشت عمومی در پكن

مقابله با رفتارهای غیراجتماعی با هدف بهبود بهداشت عمومی در پكن

به گزارش پاراسول مقامات پكن به منظور بهبود وضعیت بهداشت عمومی در این شهر با بازنگری مقررات پیشین و تنظیم مقررات تازه، مقابله با رفتارهای ˮغیراجتماعیˮ مرتبط به همه گیری كرونا را شروع كرده اند.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، مقامات پکن رفتارهای "غیر اجتماعی" مانند عدم پوشاندن دهان و بینی هنگام عطسه و سرفه را ممنوع اعلام نموده اند و مقررات جدید در جهت بهبود بهداشت عمومی در بحبوحه شیوع کروناویروس اعمال می شود.
هدف از اعمال این مقررات، تقویت "رفتارهای اجتماعی و مدنی" و در ارتباط با همه گیری بیماری کووید-۱۹ است که تنها در چین بیشتر از ۸۲ هزار نفر را مبتلا کرده است.
بر اساس مقررات جدید افرادی که از رعایت این قوانین اجتماعی سرپیچی کنند، مانند عدم استفاده از ماسک در دوران بیماری به هنگام حضور در اماکن عمومی، جریمه خواهند شد.
همچنین طبق این مقررات جدید لازم است به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مکان های عمومی فاصله های یک متری علامت گذاری شود.
به گزارش ژاپن تودی، پیش از این هم مواردی همچون بیرون انداختن آب دهان، پرتاب کردن اجسام از ساختمان های بلند و استعمال سیگار در اماکن ممنوعه همچون رفتارهای غیراجتماعی در پکن عنوان شده بود.
منبع:

1399/02/07
13:06:14
5.0 / 5
2653
تگهای خبر: آب , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است