نماینده زاهدان:

عدم همراهی مردم می تواند معادله كنترل كرونا را به هم بریزد

عدم همراهی مردم می تواند معادله كنترل كرونا را به هم بریزد

به گزارش پاراسول نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه همراهی مردم و رعایت پروتكل های بهداشتی در چند هفته آینده نقش حائز اهمیتی در مهار ویروس كرونا دارد.


علیم یارمحمدی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی از جانب مردم در شرایط کرونا ویروس بیان نمود: بنده به مردم سفارش می کنم که در این روزها هم همچنان حوصله به خرج داده و به پروتکل های بهداشتی توجه داشته باشند. باید از هرگونه سفرهای غیرضروری پرهیز شود. از طرفی باید برای ماندن در خانه انگیزه ایجاد نماییم و برای ایام تعطیلات برنامه ریزی داشته باشیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: مردم نقش مهمی در کنترل این ویروس داشته و هر فردی در مدیریت این ویروس مسئول است. این که ما جلوی آغاز فعالیت ها و کسب وکارها را بگیریم امکان پذیر نیست، بلکه مردم هستند که باید با رعایت پروتکل های بهداشتی در کنترل این ویروس همراه باشند. در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و رفتن به سفرهای غیرضروری کشور می تواند درگیر موج دوم کرونا شده که آنگاه جامعه محکوم به شکست است.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر ما نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت باشیم بطور قطع با پشیمانی روبرو می شویم. در استان ما شاهد بخشی از بی مبالاتی هایی بودیم و مردم که زندگی ایلی و عشیره ای دارند نسبت به پروتکل ها بی تفاوت شده که ما را باردیگر با موج دیگری از این ویروس درگیر کرده است.
یارمحمدی در انتها تصریح کرد: اگر سفرهای غیرضروری قرار باشد صورت بگیرد و پروتکل های بهداشتی کنار رود، بطور قطع ما با موج دوم این ویروس درگیر می شویم که تبعات آن برای جامعه سنگین است. حالا ما در مرحله مهار این ویروس هستیم و از مردم خواهش می نماییم که در چند هفته آینده هم با مسؤلان همراه باشند و همراهی مردم در آستانه کنترل کرونا بسیار حائز اهمیت می باشد.1399/03/03
22:03:36
5.0 / 5
2486
تگهای خبر: بهداشت , زندگی , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است