ركورد روزانه موارد جدید مبتلاشدن به كووید-۱۹ در انگلیس

ركورد روزانه موارد جدید مبتلاشدن به كووید-۱۹ در انگلیس

پاراسول: مقامات انگلیس از ثبت ركورد روزانه موارد جدید مبتلاشدن در این كشور بعد از دو ماه خبر دادند.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، آمارهای دولتی در انگلیس حاکی از شناسایی ۱۴۴۱ مورد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ است که بیشترین آمار شناسایی مبتلایان طی یک روز در مدت دو ماه را نشان میدهد.
موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ از بیش از ۶۰۰۰ مورد در ماه های آوریل و مه به ۳۵۲ مورد در ماه جولای کاهش پیدا کرد اما آمارهای دپارتمان سلامت و مراقبت های اجتماعی انگلیس حاکی از افزایش باردیگر موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ در این کشور است. طبق این آمارها موارد جدید مبتلاشدن به کووید-۱۹ در روز جمعه نسبت به بیش از یک ماه گذشته حدود چهار برابر رشد داشته است.
افزایش موارد مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس بعد از آن شروع شد که از روز چهارم ماه جولای محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی به شکل قابل توجهی برداشته شد و باشگاه ها، رستوران ها، سالن های آرایش در کنار مراکز تجاری و اماکن عمومی اجازه پیدا کردند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خودرا آغاز کنند.
به گزارش روزنامه ایندیپندنت، با شناسایی موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس طی روز جمعه که بیشترین رقم را از چهاردهم ماه ژوئن داشته، مجموع مبتلایان در این کشور به حدود ۳۱۶ هزار و ۳۶۷ نفر رسید.
منبع:

1399/05/25
13:51:55
5.0 / 5
2012
تگهای خبر: بیماری , سلامت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است