سفارش های وزارت بهداشت برای خرید ایمن در وضعیت كرونا

سفارش های وزارت بهداشت برای خرید ایمن در وضعیت كرونا

پاراسول: سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه بهتر است تا حد امکان به شکل اینترنتی خرید نماییم، پروتکل هایی که باید هنگام خرید رعایت شود را تشریح نمود.


به گزارش پاراسول به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: مراکز خرید و فروشگاه ها از کانون های خطرزا در همه گیری کرونا هستند که رعایت نکات بهداشتی در این اماکن بسیار حائز اهمیت می باشد. بدین سبب سفارش می نماییم تا حد امکان به شکل مجازی خرید کنید.
وی ادامه داد: در صورت نیاز به خرید حضوری به صورت جمعی به خرید نروید و ترجیحا ساعات خلوت را برای خرید انتخاب کنید. از حضور در فروشگاه های شلوغ و با سیستم تهویه هوای نامناسب خودداری کنید، حتما ماسک بزنید و نسبت به رعایت فاصله گذاری ۱.۵ تا ۲ متر اقدام کنید.
لاری اشاره کرد: از لمس غیرضروری نمونه اجناس پرهیز کنید و برای پرداخت پول از روش های مجازی و دستگاه کارتخوان استفاده کنید و از دست زدن به پله برقی در فروشگاه ها اکیدا خودداری کنید و در صورت استفاده از آسانسور برای فشار دادن دکمه های آن از دستمال کاغذی استفاده کنید و دستمال را در سطل زباله بیندازید. در طول پروسه خرید از تماس دست با صورت، بینی و دهان خودداری کنید.
منبع:

1399/10/09
23:58:15
5.0 / 5
878
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است