نخستین جشن نفس در استان بوشهر برگزار می گردد

نخستین جشن نفس در استان بوشهر برگزار می گردد

پاراسول: مسئول واحد فراهم آوری استان بوشهر از تاسیس شعبه انجمن اهدای عضو ایرانی ها و برپایی نخستین جشن نفس در این استان اطلاع داد.به گزارش پاراسول به نقل از مهر، علیرضا باقری با حضور در انجمن اهدای عضو ایرانی ها با مدیرعامل و قائم مقام انجمن دیدار و پیرامون تاسیس شعبه انجمن در بوشهر و برگزاری جشن نفس این استان تبادل نظر و گفتگو نمود.
باقری با اشاره به سابقه انجمن اهدای عضو ایرانی ها در فرهنگ سازی اهدای عضو و بخصوص برپایی جشن تقدیر از خانواده های اهداكننده عضو (جشن نفس) اظهار داشت: به دنبال افزایش رضایت به اهدای عضو در استان بوشهر و برای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ اهدای عضو و همینطور مددكاری خانواده های اهداكننده تصمیم به تاسیس انجمن در استان بوشهر گرفته ایم.
وی همینطور از برپایی نخستین جشن نفس در استان بوشهر اطلاع داد و اظهار داشت: بزودی و در ۱۷ دی ماه شاهد برگزاری نخستین جشن نفس استان بوشهر خواهیم بود.
این جلسه به منظور هم اندیشی برای چگونگی تاسیس شعبه و برپایی جشن نفس استان بوشهر برگزار و درباره تعیین خط مشی ها، امور اداری و اجرایی و.... گفتگو و تبادل نظر شد.
بر اساس همین گزارش، جلسه هم اندیشی مسئولان انجمن اهدای عضو ایرانی ها با مدیر خدمات ارزش افزوده فناپ هم برگزار و درباره به روزسانی بات تلگرام انجمن اهدای عضو ایرانی ها گفتگو شد.
مدیرعامل و قائم مقام این انجمن در دیدار با كیوان جامه بزرگ ضمن قدردانی از فعالیت های داوطلبانه مجموعه فناپ پلاس، درباره راهكارهای ارتقای بیشتر فرهنگ اهدای عضو در جامعه صحبت كردند.
امید قبادی قائم مقام مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانی ها در این دیدار با اشاره به بات تلگرام اهدای عضو، این فناوری را یكی از مهم ترین اقدامات شركت فناپ برای تسهیل دریافت كارت اهدای عضو دانست و اظهار داشت: ما انتظار داریم كه این ربات به حد كمال خود برسد و گزینه های دیگری چون ثبت نام برای سفیر، اطلاع رسانی و... برای تسهیل آشنایی و كمك مردم به فرهنگ سازی اهدای عضو به آن اضافه شود.
جامه بزرگ هم با تاكید بر همكاری فناپ پلاس برای فرهنگ سازی اهدای عضو اظهار داشت: ما برای بحث فرهنگ سازی اهدای عضو باید برنامه ریزی دقیق تری انجام دهیم و این امر نیازمند برگزاری جلسات مختلف و مشخص كردن خط مشی و سیاست گزاری هاست.
مدیرخدمات ارزش افزوده فناپ همینطور بر همكاری بیشتر متخصصان این مجموعه تصریح كرد و اظهار داشت: تعداد دیگری از همكارانمان در حوزه های مختلف شركت را موظف می نماییم كه با انجمن برای كمك در اتخاذ تدابیر مناسب جهت فرهنگ سازی بیشتر اهدای عضو همكاری كنند.
در این جلسه مقرر شد جلسات سیاستگذاری انجمن اهدای عضو ایرانی ها و شركت فناپ به صورت فصلی و با هدف ارزیابی اقدامات انجام شده و برنامه ریزی برای آینده تشكیل شود.
هلدینگ فناپ، بعنوان یكی از بزرگ ترین شركت های ICT خصوصی ایران در شش حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل پرداخت و تجارت الكترونیكی، ارتباطات و سرویس های ارزش افزوده، خدمات مالی (بورس، بانك و بیمه)، سلامت هوشمند و خدمات عمومی، راهكارهای جامع یكپارچه فناوری اطلاعات و پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات در قالب EPC فعالیت می كند. این شركت اكنون در جهت مسئولیت اجتماعی خود با انجمن اهدای عضو ایرانی ها برای فرهنگ سازی اهدای عضو همكاری می كند كه همچون فعالیت های آن می توان به ایجاد كمپین های تبلیغاتی، راه اندازی ربات اهدای عضو، برندینگ و... ، اشاره نمود.

1396/09/30
14:06:49
5.0 / 5
4579
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پاراسل
parasol.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پاراسول محفوظ است

پاراسل پاراسول

پاراسل همان چتر آفتابی است